Los Teologii Politycznej jest w Twoich rękach!

Dariusz Karłowicz o Akademi Liderów Fundacji Świętego Mikołaja

Czy w Polsce jest jeszcze miejsce dla Teologii Politycznej? Odpowiedź zależy od Państwa. Bez Państwa stałej pomocy finansowej nie zdołamy dłużej realizować naszych dotychczasowych planów.

Drodzy Przyjaciele Teologii Politycznej i Fundacji Świętego Mikołaja

Jesienią tego roku minie osiemnaście lat od kiedy przeprowadziliśmy pierwszą kampanię społeczną na rzecz Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci. Wiele się od tego czasu wydarzyło. Obok bardzo wielu kampanii i programów charytatywnych prowadzimy rozległą działalność naukową, edukacyjną i wydawniczą. Wszystko to dzięki Wam, naszym przyjaciołom i darczyńcom.

W ciągu tego czasu udało się nam w ramach wszystkich programów stypendialnych przyznać ponad tysiąc siedemset stypendiów o łącznej wartości prawie 2,4 mln złotych, które zmieniły przyszłość wielu dzieci i młodzieży. Ponadto: 8 tysięcy dzieci, które otrzymały dotacje edukacyjne; 38 kampanii społecznych; 40 mln zł na cele społeczne i charytatywne; 60 badań dotyczących problemów społecznych.

Od 6 lat skupiamy się na pomocy zdolnym dzieciom i młodzieży z niezamożnych rodzin poprzez nasz program stypendialny – Stypendia św. Mikołaja.

W Teologii Politycznej wydaliśmy 26 książek, 8 roczników (dziewiąty jeszcze w tym roku!). Portal Teologii Politycznej odnowotwuje miesięcznie prawie 55 tysięcy unikalnych odsłon, na profilu na Facebooku śledzi nas ponad 8200 użytkowników. Zorganizowalśmy ponad 100 debat i konferencji. Prowadziimy seminaria dla studentów. Naszeksiążki są dostępne zarówno w księgarniach w całej Polsce jak i w księgarni internetowej Teologii Politycznej!

Osiemnastka zobowiązuje do zrobienia poważnych planów na przyszłość. Wierzę, że to dopiero początek! 

Jeśli wspieracie nasze działania charytatywne i społeczne, jeśli chcecie żywej, niezależnej politycznie myśli o Polsce, Europie i świecie, jeśli ciekawią Was następne numery Teologii Politycznej, jeśli czekacie na nasze książki, seminaria, dyskusje i kolejne artykuły na stronie teologiapolityczna.pl, wesprzyjcie nas stałą wpłatą. Bez Was nie damy rady.    

Przyszłość Teologii Politycznej jest w Państwa rękach. Proszę o wsparcie!

Dariusz Karłowicz


Wpłaty prosimy kierować na konto: 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 
(szczególnie cenne są regularne, comiesięczne wpłaty)

Z dopiskiem "Teologia Polityczna"
Fundacja Świętego Mikołaja
Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno

WPŁATY ON-LINE 

Dla przelewów zagranicznych:
Bank: PKO BP (Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski)
numer konta i IBAN: PL18 1440 1387 0000 0000 1092 6483
SWIFT: BPKOPLPW

Los Teologii Politycznej w Twoich rękach

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Zobacz również

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.