Prosto z Berlina! Robin Alexander specjalnie dla Teologii Politycznej

Robin Alexander foto film

Jestem bardzo szczęśliwy, że moja książka zostanie opublikowana również w Polsce – mówi Robin Alexander, niemiecki dziennikarz „Die Welt”. Jego książka opisująca dzień po dniu kryzys migracyjny i rolę Angeli Merkel w jego wywołaniu, ukaże się wkrótce nakładem Teologii Politycznej.

Księgarni Teologii Politycznej już od 4 grudnia.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że teraz moja książka zostanie opublikowana w również w Polsce – mówi Robin Alexander, autor książki „Die Getriebenen” poświęconej kulisom decyzji Angeli Merkel o otwarciu granic dla imigrantów. – Opowieść w niej zawarta nie dotyczy tylko Niemiec, ponieważ kryzys migracyjny wpłynął na cały kontynent, a w szczególności na relacje polsko-niemieckie. Opisuję wydarzenia takimi, jakimi były naprawdę, dzień po dniu. Chciałbym przyczynić się do dyskusji, w której znowu będziemy potrafili ze sobą rozmawiać – kontynuuje autor niemieckiego bestsellera, który na początku grudnia zostanie wydany przez Teologię Polityczną.

Robin Alexander w swej wypowiedzi, przygotowanej specjalnie dla czytelników Teologii Politycznej, wyraża nadzieję, że jego książka wywoła w Polsce silną reakcję. – Bardzo chciałbym otrzymać od Państwa e-maile, listy, aby poznać Państwa punkt widzenia. Życzę miłej lektury i proszę dać mi znać, co sądzicie Państwo o niemieckiej polityce – mówi na zakończenie.

***

Książkę określoną przez brytyjski „The Guardian” jako „Political non-fiction thriller” wydajemy dzięki wsparciu darczyńców. Dziękujemy serdecznie za darowizny na ten cel.

Od 4 grudnia książka dostępna w Księgarni Teologii Politycznej.

Teologia Polityczna jest wydawnictwem niekomercyjnym. Wszystkie dochody ze sprzedaży naszych publikacji przeznaczane są na cele statutowe wydawcy - Fundacji Świętego Mikołaja, organizacji pożytku publicznego.

 

Zostań współwydawcą Teologii Politycznej. Przekaż darowiznę.

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.