Newsletter

Teologia Polityczna - prosimy o 1%

01-05-2017

Szanowni Czytelnicy i Przyjaciele Teologii Politycznej,

Z roku na rok Teologia Polityczna działa coraz prężniej. Ubiegły rok był dla nas pod wieloma względami szczególny. Wydaliśmy aż osiem publikacji książkowych, kolejny numer rocznika "Teologia Polityczna", czterdzieści numerów tygodnika "Teologia Polityczna Co Tydzień", zorganizowaliśmy międzynarodową konferencję naukową oraz kilkanaście spotkań i dyskusji. To wszystko było możliwe jedynie dzięki Państwa pomocy.

Nasze istnienie opiera się na darowiznach od stałych Darczyńców i odpisom z 1% podatku. Nieustannie zabiegamy o sponsorów, piszemy wnioski o granty, ale to właśnie środki od Państwa są jedynym stabilnym źródłem finansowania naszych działań.

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie nam 1% podatku. Wasza pomoc pozwoli nam rozwijać naszą działalność i nadal pracować nad nowymi wydawnictwami. Aby przekazać 1% podatku na rzecz naszego wydawnictwa należy wpisać w zeznaniu PIT nr KRS Fundacji Świętego Mikołaja 0000 126602, a w rubrykę „cel szczegółowy” wpisać: Teologia Polityczna.

Z całego serca dziękujemy
Zespół Teologii Politycznej

Tutaj można pobrać program do rozliczenia PIT za 2016 rok

Kod obrazkowy

© Teologia Polityczna.
Rozpowszechnianie materiałów znajdujących się na stronie możliwe za zgodą redakcji.
Copyright © 2003-2017 Teologia Polityczna