Prosto z Berlina! Robin Alexander specjalnie dla Teologii Politycznej

Robin Alexander foto film

Jestem bardzo szczęśliwy, że moja książka zostanie opublikowana również w Polsce – mówi Robin Alexander, niemiecki dziennikarz „Die Welt”. Jego książka opisująca dzień po dniu kryzys migracyjny i rolę Angeli Merkel w jego wywołaniu, ukaże się wkrótce nakładem Teologii Politycznej.

Księgarni Teologii Politycznej już od 4 grudnia.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że teraz moja książka zostanie opublikowana w również w Polsce – mówi Robin Alexander, autor książki „Die Getriebenen” poświęconej kulisom decyzji Angeli Merkel o otwarciu granic dla imigrantów. – Opowieść w niej zawarta nie dotyczy tylko Niemiec, ponieważ kryzys migracyjny wpłynął na cały kontynent, a w szczególności na relacje polsko-niemieckie. Opisuję wydarzenia takimi, jakimi były naprawdę, dzień po dniu. Chciałbym przyczynić się do dyskusji, w której znowu będziemy potrafili ze sobą rozmawiać – kontynuuje autor niemieckiego bestsellera, który na początku grudnia zostanie wydany przez Teologię Polityczną.

Robin Alexander w swej wypowiedzi, przygotowanej specjalnie dla czytelników Teologii Politycznej, wyraża nadzieję, że jego książka wywoła w Polsce silną reakcję. – Bardzo chciałbym otrzymać od Państwa e-maile, listy, aby poznać Państwa punkt widzenia. Życzę miłej lektury i proszę dać mi znać, co sądzicie Państwo o niemieckiej polityce – mówi na zakończenie.

***

Książkę określoną przez brytyjski „The Guardian” jako „Political non-fiction thriller” wydajemy dzięki wsparciu darczyńców. Dziękujemy serdecznie za darowizny na ten cel.

Od 4 grudnia książka dostępna w Księgarni Teologii Politycznej.

Teologia Polityczna jest wydawnictwem niekomercyjnym. Wszystkie dochody ze sprzedaży naszych publikacji przeznaczane są na cele statutowe wydawcy - Fundacji Świętego Mikołaja, organizacji pożytku publicznego.

 

Los Teologii Politycznej w Twoich rękach

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.